صفحه اخبار

تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ناپیوسته بهمن99 تا پایان روز 20 دی ماه

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تمدید مهلت ثبت نام و اعلام رشته‌های جدید و اصلاحات مربوط به مرحله پذیرش صرفاً با سوابق تحصیلی (معدل فوق دیپلم) مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بهمن ماه سال 1399

پیرو انتشار اطلاعیه ثبت‌نام و انتخاب رشته مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی (معدل فوق دیپلم) مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بهمن ماه سال 1399 در تاریخ 99/10/11، ضمن اعلام اصلاحات جدید به شرح ذیل مربوط به اطلاعیه مذکور، بدین‌وسیله به اطلاع متقاضیان این مرحله از پذیرش می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (99/10/16) برای ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که متقاضیان بتوانند تا پایان روز شنبه مورخ 99/10/20 نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته در این مرحله از پذیرش اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق اطلاعیه ثبت‌نام و انتخاب رشته مذکور و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته در این مرحله از پذیرش اقدام نمایند.

ضمناً آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و یا ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام نمایند.

لازم به تاکید است با توجه به فشردگی زمانی در سایر فرآیندهای این مرحله از پذیرش، مهلت اعلام شده به هیچ وجه قابل تمدید مجدد نمی‌باشد. لذا ضرورت دارد متقاضیان در زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته و یا ویرایش رشته‌های انتخابی خود اقدام نمایند.

یادآوری مهم درخصوص درج میانگین معدل:

آن دسته از متقاضیانی که در زمان ثبت‌نام، دانشجوی سال آخر هستند و حداکثر تا تاریخ 99/11/30 موفق به اخذ مدرک کاردانی خود می‌شوند لازم است در زمان ثبت‌نام میانگین نمرات واحدهای گذرانده شده تا تاریخ 99/07/30 را در تقاضانامه ثبت‌نام دراین مرحله از پذیرش به‌صورت دقیق و صحیح درج و علاوه برآن فرم مخصوص معدل مندرج در ذیل این اطلاعیه را تکمیل نموده و به تأیید مؤسسه محل تحصیل مقطع کاردانی خود رسانده و نزد خود نگهداری نمایند. در صورت عدم درج صحیح معدل کل و یا میانگین واحدهای گذرانده تا تاریخ تعیین شده در تقاضانامه ثبت‌نام اینترنتی و یا فرم معدل، مطابق ضوابط قبولی این‌دسته از متقاضیان لغو خواهد شد.

فایل نهایی اصلاحات مربوط به مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 1399 در قالب PDF

فرم میانگین معدل مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی کاردانی به کارشناسی بهمن ماه 1399 درقالب PDF

  • نویسنده : واحد انفورماتیک
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1399/10/17
  • تعداد مشاهده : 55 بار