هفته نامه پیک سنجش


پیک سنجش، هفته نامه خبری و اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور است که از پاییز سال ۱۳۷۵ تاکنون به طور پیوسته، دوشنبه هر هفته منتشر می شود. هفته نامه پیک سنجش، در بردارنده آخرین اخبار و اطلاعیه ها درباره مراحل مختلف آزمون هایی است که از مرحله آغازین تا پایان (ثبت نام آزمون تا اعلام نتایج نهایی و معرفی اسامی پذیرفته شدگان آزمون)، از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اجرا می شود.

این هفته نامه، با ستون ها و صفحات ثابت و متغیری مانند: یادداشت هفته، اخبار و اطلاعیه، گزارش خبری، گفتگو، آشنایی با رشته های دانشگاهی، آگهی و … به فراخور برنامه برنامه زمانی آزمون ها، با مخاطبان جوان خود (دانش آموزان سال های آخر دبیرستان یا دانشجویان دوره های کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، داوطلبان آزمون سراسری، کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی ارشد و دکترا) همراه می‌شود و در جهت راهنمایی آنها به منظور ثبت نام و شرکت در آزمون های مختلف که از سوی سازمان سنجش برگزار می گردد گام برمی دارد.

هفته نامه پیک سنجش، در بیست و هفتمین سال فعالیت خود به من همراهی و همگامی مخاطبان پر شور و نشاط خود به آینده امیدوار است و همواره به شادکامی و موفقیت این عزیزان می‌اندیشد.

خوانندگان، بازدیدکنندگان و علاقمندان می‌توانند طرح‌ها، عکسها، مطالب، انتقادها و پیشنهادهای خود را به نشانی PEYK@SANJESH.ORG ارسال نمایند.

این هفته نامه از این پس در این قسمت از سایت مؤسسه بازنشر خواهد گردید.