معارفه سرپرست جدید مؤسسه


به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزش عالی حکمت، جلسه معارفه سرپرست جدید مؤسسه برگزار گردید.

در جلسه ای که روز پنجشنبه مورخ 20 مهرماه 1402 با حضور جناب آقای محمدعلی سبحانی ریاست محترم هیأت امنا و هیأت مؤسس، جناب آقای جواد امام، دبیر هیأت امنا و عضو هیأت مؤسس و مشاور حقوقی مؤسسه، جناب آقای ظفر افشون قائم مقام و معاون اداری مالی مؤسسه، جناب آقای دکتر میثم داودآبادی، معاون آموزش، کارکنان و برخی مدیران گروه مؤسسه برگزار شد، جناب آقای دکتر حسین سلیمانی به عنوان سرپرست مؤسسه منصوب گردیدند.

معارفه دکتر سلیمانی

در این جلسه جناب آقای سبحانی با اشاره به توانمندی ها و سوابق جناب آقای دکتر سلیمانی، ضمن معرفی ایشان بعنوان سرپرست مؤسسه از حضورشان در این سمت ابراز خرسندی داشتند و امیداور بودند که به زودی حکم ریاست ایشان هم با موافق وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صادر گردد.

آقای سبحانی همچنین در خصوص آینده مؤسسه، اهداف و برخی مصوبات هیأت امنا مواردی را مطرح نموده و از همکاران خواستند تا با تمام تلاش خود و با نگاه به آینده جهت بهبود هر چه بهتر شرایط فعلی، از نظر کیفی و کمی و همانند گذشته در چارچوب کامل قوانین و مقررات اهتمام ورزند.

این بخش از جلسه با تقدیم حکم سرپرستی مؤسسه توسط جناب آقای سبحانی به آقای دکتر سلیمانی رقم خورد.

در ادامه جناب آقای امام، علاوه بر تبریک به مجموعه حکمت از انتخاب و انتصاب جناب آقای دکتر سلیمانی بعنوان سرپرست مؤسسه، بیان داشتند که هدف ما از تأسیس این مؤسسه ارتقای دانش و توانمندی جامعه بوده است و در این کار هنوز به نتیجه دلخواه نرسیده ایم و مدیون جامعه ایم. ایشان ابراز امیدواری داشتند که با تلاش پرسنل مؤسسه و با مدیریت صحیح آقای دکتر سلیمانی به این هدف بزرگ نزدیک شویم.

آقای امام در نهایت بیان داشتند که اعضای محترم هیأت امنا همواره پشتیبان آقای دکتر سلیمانی می باشند و برای ایشان آرزوی موفقیت دارند.

در این جلسه، جناب آقای افشون نیز ضمن تبریک و خوش آمد گویی به آقای دکتر سلیمانی، از تلاش هیأت محترم امنا، بخصوص آقایان سبحانی و امام، به منظور ساماندهی و پیگیری انتصاب آقای دکتر سلیمانی تشکر نمودند و بیان داشتند که با تلاش کارکنان خدوم مؤسسه آینده روشنی را برای این مجموعه متصور می باشند.

در ادامه جلسه جناب آقای دکتر داودآبادی پس از تبریک و خیرمقدم به آقای دکتر سلیمانی، علاوه بر امید به روند مثبت مؤسسه در آینده، گزارشی کوتاه از بخش آموزش مؤسسه مطرح داشتند.

در پایان جناب آقای دکتر سلیمانی، از اعتماد اعضای محترم هیأت امنا به ایشان برای عهده داری سرپرستی مؤسسه تشکر نمودند و اعلام داشتند که طی چند هفته آینده با کمک ایشان و سایر همکاران مؤسسه، ضمن شناخت هر چه بهتر شرایط و موقعیت فعلی مؤسسه و با نگاه به آینده، با تلاش و همدلی این عزیزان در پیشبرد اهداف مؤسسه گام برداریم.